Er zijn nog geen producten toegevoegd

Bel ons op:
+31 (0) 20 820 87 26

Cisco WS-C2960S-24TS-S

24 poorten
Switch

  • WS-C2960S-24TS-S
  • IEEE 802.3at-compliant PoE
  • 2 SFP Uplink
  • 1G SFP
  • 24 Gigabit ethernetports
  • USB interfaces

Cisco WS-C2960X-48LPS-L

48 poorten
Switch

  • WS-C2960X-LPS-L
  • 4 SFP Uplink
  • 370W
  • SW: IP Lite

CISCO WS-C2960X-FPD-L

48 poorten
Switch

  • WS-C2960X-FPD-L
  • PoE/ PoE+ support
  • 2 SFP+ Uplink
  • Layer 2 switching
  • 740W PoE

WS-C2960X-24PS-L

24 poorten
Switch

  • WS-C2960X-24PS-L
  • 4 SFP Uplink
  • 370W PoE power
  • FlexStack: yes
  • Fanless switch
  • Release 24 May 2013

Cisco WS-C2960S-24PS-L

24 poorten
Switch

  • WS-C2960S-24PS-L
  • IEEE 802.3at-compliant PoE
  • 4 SFP uplink
  • 1G SFP
  • Lan Base
  • USB interfaces

WS-2960X-24TS-L

24 Poorten
Switch

  • WS-2960X-24TS-L
  • 4 SFP uplink

Cisco WS-C2960S-48TS-S

48 poorten
Switch

  • WS-C2960S-48TS-S
  • IEEE 802.3at-compliant PoE
  • 2 SFP Uplink
  • 1G SFP
  • 48 Gigabit Ethernet ports
  • USB interfaces

Cisco WS-C2960S-48LPS-L

48 poorten
Switch

  • WS-C2960S-48LPS-L
  • IEEE 802.3at-compliant PoE
  • 4 SFP uplink
  • 1G SFP
  • 48 Gigabit Ethernet ports
  • USB interfaces

Cisco WS-C2960-48PST-S

48 poorten
Switch

  • WS-C2960-48PST-S
  • IEEE 802.3af-compliant PoE
  • Uplink : 2
  • LAN Base

Cisco WS-C3750X-48P-S

48 poorten
switch

  • WS-C3750X-48P-S
  • Catalyst
  • 101.2 packets per sec
  • 1 Gps uplink
  • 2010 release

Cisco WS-C3750G-24TS-S

24 poorten
switch

  • Cisco part # WS-C3750G-24TS-S
  • 10/100/1000
  • 4 SFP
  • IP Base Image

Cisco WS-C3750-24PS-S

24 poorten
Switch

  • WS-C3750-24PS-S

Cisco WS-C3750G-48PS-S

48 poorten
Switch

  • WS-C3750G-48PS-S

Cisco CP-6941-C-K9

VOIP Phone
4 lines

  • CP-6941-C-K9
  • Cisco Unified IP Phone 6941
  • Charcoal Standard Handset
  • Full duplex speakerphone
  • IEEE 802.1 p/q
  • 39 languages

Cisco CP-7841-K9

VOIP Phone
4 lines

  • Cisco part # CP-7841-K9
  • Cisco Unified IP Phone 7841
  • Standard handset
  • Full duplex speakerphone
  • IEEE 802.3af PoE
VOIP

Cisco CP-7942G VOIP

VOIP Phone
2 lines

  • Cisco part # CP-7942G
  • Cisco Unified IP Phone 7942G
  • 5 "display
  • G.711a, G.711µ, G.729a,
  • G.729ab, G.722
  • 20 x 26 x 15 cm

Cisco IP Phone CP-6961-C-K9

VOIP Phone
12 lines

  • Cisco Unified IP Phone 6961 Charcoal Standard Handset
  • Cisco part # CP-6961-C-K9
VOIP

Cisco IP Phone CP-7861-K9

VOIP Phone
16 lines

  • Cisco part # CP-7861-K9
  • IEEE 802.3af PoE
  • G.711a/?, G.722, G.729a, iLBC
  • Full-duplex speakerphone
VOIP

Cisco VOIP CP-7962G

VOIP Phone
6 lines

  • Cisco part # CP-7962G
  • Cisco Unified IP Phone 7962G
  • 5" display
  • G.711a, G.711µ, G.729a,
  • G.729ab, G.722
  • 20 x 26 x 15 cm

Cisco IP PHONE SPA504G

SIP IP Phone
4 lines

  • Cisco part # SPA504G
  • 802.3af-compliant PoE
  • 128x64 pixel LCD display

Cisco SFP GLC-SX-MM

Transceiver
Gbic

  • Cisco part # GLC-SX-MM
  • GE SFP, LC connector SX
  • 1000base
  • Multimode

Cisco SFP GLC-LH-SMD

Transceiver
Gbic

  • Cisco part # GLC-LH-SMD

Cisco SFP GLC-LH-SM

Transceiver
Gbic

  • Cisco part # GLC-LH-SM
  • GE SFP, LC connector LX/LH

Cisco SFP SFP-10G-SR

Transceiver
Gbic

  • Cisco part # SFP-10G-SR
  • 10GBASE-SR 850nm MMF

Cisco SFP GLC-SX-MMD

Transceiver
Gbic

  • Cisco part # GLC-SX-MMD

Cisco SFP-10G-LR

Transceiver
Gbic

  • Cisco part # SFP-10G-LR

Cisco AIR-AP1131AG-E-K9

Access Point

  • Cisco part # AIR-AP1131AG-E-K9

Cisco AIR-AP1231G-E-K9

Access Point

  • Cisco part # AIR-AP1231G-E-K9

Cisco 3845 Router

Service router

  • Cisco part # CISCO3845
  • Integrated Services Router
  • WWAN
  • Max network modules: 4

Cisco ASA 5512-X

Firewall

  • Cisco part # ASA5512-K9
  • 1 GB Throughput
  • 500 Mbps multi thr.put
  • Unlimited users
  • 250 IPsec VPN Peers
  • 2 x USB 2.0

Cisco ASA5520-BUN-KG

Firewall

  • ASA5520-BUN-K9

Cisco WS-C3750G-24T-S

24 poorten
Switch

  • WS-C3750X-48T-S

HP Procurve 1910

24 poorten
10/100/1000

  • Switch
  • 24 poorten
  • 10/100/1000
  • HP partnr.: JE006A

HP Procurve 2510

24 poorten
10/100

  • Switch
  • 24 poorten
  • 10/100
  • Managed layer 2
  • 2 mini Gbic slots voor fiber
  • HP partnr.: J9019B

HP Procurve 2524

24 poorten
10/100

  • Switch
  • 24 poorten
  • 10/100
  • Managed layer 2
  • 2 mini Gbic slots voor koper/ fiber
  • HP partnr.: J4813A

HP Procurve 2620

48 poorten
10/100

  • Switch
  • 48 poorten
  • 10/100
  • Managed layer 2
  • Power over ethernet
  • 2 autosensing 10/100/1000 poorten

HP Procurve 2910AL

48 poorten
10/100/1000

  • Switch
  • 48 poorten
  • 10/100/1000
  • Managed layer 2 en 3
  • Gigabit ethernet
  • 4 x 10gb uplink poorten

HP Procurve 2910AL

48 poorten
10/100/1000 POE+

  • POE+ Switch
  • 48 poorten
  • 10/100/1000
  • Power Over Ethernet
  • HP Partnr.: J9148A

HP Procurve 3500-48G PoE

48 poorten
10/100/1000

  • Switch
  • 48 poorten
  • 10/100/1000
  • Managed layer 3
  • Power over ethernet
  • HP partnr.: J8693A

Ruckus R500 AP

Access point
ZoneFlex

  • Wireless access point
  • Partnummer : 901-R500-WW00
Offerte aanvragen

Altijd de
laagste prijs

icon-voorraad

Grootste voorraad
van Benelux

Direct aan
de slag

Meer dan 20 jaar ervaring

Supersnelle levering

Flexibele
service

Netwerk apparatuur huren

Voor tijdelijke aanpassingen of uitbreidingen aan uw netwerk kunt u bij ons terecht. Netwerk apparatuur huren bij Flex IT Rent is flexibel: u huurt zo lang u wilt. Een network switch maakt het mogelijk dat apparaten met elkaar verbonden worden op één lokaal computernetwerk. Hierdoor kan apparatuur, zoals printers, computers en server, met elkaar communicerenOnze uitgebreide voorraad aan Cisco, HP en Juniper apparatuur verzekert u van de juiste oplossing voor uw tijdelijke netwerkuitbreiding. Van switch tot router, van ethernet tot glasvezel. Flex IT Rent biedt diverse netwerkapparatuur te huur aan. Huur bij ons met de garantie van de laagste prijs. Netwerkapparatuur huren bij Flex IT Rent is slimmer en flexibeler. Mail ons het partnummer van de fabrikant en u ontvangt direct een offerte van ons.

piggy-bank

Razendsnel uw goedkoopste offerte?

+31 (0) 20 820 87 26

Bereikbaar van 8:30 t/m 17:30

Flexibel netwerkapparatuur huren 

Wilt u een ander model netwerk apparatuur huren die niet op onze website staat? Laat het ons weten, wij kunnen u zeker helpen!  Switch, router, ASA of Catalyst, met of zonder rackmount. Wij hebben een grote diverse voorraad aan netwerkapparatuur en kunnen u zeker helpen. De produktrange van merken als HP en Cisco is te groot om allemaal op onze website te plaatsen.

Met het huren van netwerkapparatuur bij Flex IT Rent krijgt u meer zekerheid dat de prestatie van uw netwerk maximaal is. Huren is de oplossing om eerst uit te testen hoe uw netwerk reageert. Hierna kunt u eventueel tot koop overgaan! 

Hulp

Referentiecase

 "Flex IT Rent helped our business enormously. We were in a pinch when right before the holidays our hardware decided to stop working. It would have been expensive and detrimental to our cashflow policies to buy it all from scratch, but we needed a solution fast, because in our industry customers know no holidays. That's when we researched and found Flex IT Rent. Their competent staff helped us find the right equipment and we received it instantly. The pricing is definitely fair and the support, both pre- and after sales, is outstanding. I can recommend Flex IT Rent to every business." 

Andreas Kalteis
Founder and CEO of world renowned agency
PARKOUR.AT